Dezynfekcja na sucho - SANDEZIA

Dezynfekcja na sucho - SANDEZIA
Dezynfekcja na sucho - SANDEZIA

Preparat do dezynfekcji budynków inwentarskich. Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby. Niszczy stadia larwalne much i innych owadów znacząco redukując ich liczbę.

Opis produktu

Sandezia sucha dezynfekcja:
Preparat do dezynfekcji budynków inwentarskich. Produkt skutecznie zwalcza bakterie, wirusy, pasożyty i grzyby. Niszczy stadia larwalne much i innych owadów znacząco redukując ich liczbę. Zmniejsza ilość chorób w stadzie, ogranicza stosowanie antybiotyków i redukuje koszty leczenia, a w przypadku wystąpienia infekcji wspomaga leczenie

Przeznaczenie:
Trzoda chlewna, bydło, konie, drób, norki, króliki, gołębie, owce i psy.

Wydajność:
Opakowanie 10 kg wystarcza na ok. 100-200 m² powierzchni.

Czym jest sucha dezynfekcja?
Sucha dezynfekcja polega na osuszaniu i dezynfekcji pomieszczeń dla zwierząt hodowlanych. Preparat może być stosowany w obecności zwierząt.

Jak to działa?
Preparaty do suchej dezynfekcji zawierają związek chemiczny o nazwie chloramina. Produkt rozkłada się poprzez kontakt z wodą, w wyniku czego wydziela podchlorynę. Jest to związek o działaniu przeciwutleniającym i biobójczym. Zwalcza bakterie, wirusy a także larwy much czy jaja pasożytów. Zalecamy stosowanie produktu na wilgotne powierzchnie.

Jak stosować preparat?
Sucha dezynfekcja polega na równomiernym rozprowadzeniu posypki po powierzchni podłoża obiektu. Zalecamy stosowanie od 50 do 100 g preparatu na m2. Na początku stosowania preparatu zabieg dezynfekcji powinien być wykonywany minimum 3 razy w tygodniu.
 
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
25,00
Wybierz waga:
wybierz
  • 10kg
  • 4kg
Powiadomienie o dostępności: Dezynfekcja na sucho - SANDEZIA

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie