Wszystkie wysyłane przez nas towary są w pełni ubezpieczone. Status przesyłki można śledzić bezpośrednio na stronie przewoźnika po wpisaniu numeru Listu Przewozowego przesyłki. Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.

W przypadku sprzedaży na pragon, dowód zakupu zawsze jest dołączony do etykiety kurierskiej na palecie.  

Sprawdz drogę swojej paczki na:

https://strefaklienta.pekaes.pl/pl/
https://emonitoring.poczta-polska.pl/
https://www.jasfbg.com.pl/strefa-klienta/


Nasz dział logistyki pracuje od poniedziałku do piątku. Warunkiem nadania palety w dniu zamówienia jest potwierdzenie otrzymania zamówienia oraz płatności do godziny 11:00.
 
Od złożenia zamówienia do dostarczenia przesyłki mija zazwyczaj od 3 do 7 dni. Zamówienia realizjemy w kolejności ich złożenia dlatego w przypadku ich dużej ilości czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia może się wydłużyć. Kurier dostarcza przesyłkę w godzinach 9:00-18:00, w większych miastach istnieje możliwość dostawy do godziny 19:00.

Jeżeli życzą sobie Państwo kontaktu z kurierem przed jego przyjazdem, proszę podać taką informację operatorowi www.agrokompleks24.com podczas składania zamówienia, W przypadku gdy po przyjeździe Kurier nie zastanie nikogo w domu - podejmię próbę dostarczenia w dniu następnym. Jeśli kolejna próba zakończy się niepowodzeniem, firma kurierska skontakutuję się z nadawcą w celu ustalenia szczegółów problemu odbioru.