Bezpieczeństwo transakcji

Zobowiązujemy się do ochrony wszelkich informacji powierzonych nam przez Klientów, zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Powierzone nam dane są przetwarzane tylko dla potrzeb firmy AGROKOMPLEKS Sp. j.   A.M.P. Wiśniewscy, ul. J. Piłsudskiego 54, Suraż wyłącznie w celu realizacji zamówień lub w celach marketingowych, w tym na wysyłanie komunikatów w zakresie usług, produktów i ofert specjalnych.
 
Należytą ochronę danych zapewniamy dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zastosowanym na stronach naszego serwisu.
 
Dzięki zastosowaniu łatwego w obsłudze systemu logowania umożliwiamy naszym Klientom stały dostęp do wprowadzonych danych i zamówień. Dzięki temu nasi Klienci mogą bez przeszkód aktualizować i uzupełniać swoje dane oraz, w zakresie dopuszczonym przez właściwe procedury, korygować oferty i oświadczenia.
 
W każdej chwili nasi Klienci mogą uzyskać informację, zmienić lub usunąć swoje dane wysyłając wiadomość e-mail na adres: kontakt@agrokompleks24.com