Bar ziołowy - Ostropest (nasiona) 10kg

Ziarno ostropestu plamistego jest szczególnie ważne dla zwierząt, ponieważ zawiera silibininę i sylimarynę, które pomagają chronić wątrobę przed szkodliwymi substancjami, takimi jak toksyny

Opis produktu

Ziarno ostropestu plamistego (Silybum marianum):
Jest bogate w tłuszcze, białko, węglowodany, błonnik, witaminy i minerały, co czyni je cennym źródłem składników odżywczych. Może być stosowane jako składnik w paszach dla różnych gatunków zwierząt hodowlanych, w tym koni, krów, kóz, a także drobiu.

Ziarno ostropestu plamistego jest szczególnie ważne dla zwierząt, ponieważ zawiera silibininę i sylimarynę, które pomagają chronić wątrobę przed szkodliwymi substancjami, takimi jak toksyny i leki. Ponadto, ostropest plamisty może poprawić trawienie i przyswajanie składników odżywczych, co przyczynia się do lepszej kondycji zwierząt i poprawy ich zdrowia.

Ziarno ostropestu plamistego może być dodawane do diety zwierząt w całości lub po zmieleniu. Można podawać długotrwale, w ilości 1-3% w mieszance, nie wykazuje skutków ubocznych.
 
aktualizacja 01/03/2022
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
Towar na zmówienie
Czas oczekiwania 7 - 14 dni.
95,00
Cena za 1 kg: 9,5 zł
Powiadomienie o dostępności: Bar ziołowy - Ostropest (nasiona) 10kg

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie