Bar ziołowy - Babka Lancetowata 3kg

Działa przeciwzapalnie, osłonowo na żołądek - przy wrzodach i zapaleniu śluzówki oraz wykrztuśnie - na drogi oddechowe.

Opis produktu

Babka lancetowata (Plantago lanceolata):
To gatunek rośliny z rodziny babkowatych (Plantaginaceae), występujący na terenie całej Europy oraz Azji. Roślina ta jest często wykorzystywana jako materiał paszowy dla zwierząt hodowlanych, ze względu na korzystne działanie na przewód pokarmowy i oddechowy.

Babka lancetowata posiada wysoką wartość odżywczą, jest bogata w wiele składników mineralnych, takich jak krzem i cynk, żelazo, magnez i wapń. Roślina ta zawiera również witaminę A, C i K, śluzy oraz flawonoidy.

Ze względu na swoje właściwości odżywcze, babka lancetowata jest często stosowana jako pasza dla bydła, owiec, kóz i innych zwierząt hodowlanych. Można ją podawać w formie suszonej lub świeżych roślin. Jest chętnie jedzona przez konie.

Działa przeciwzapalnie, osłonowo na żołądek - przy wrzodach i zapaleniu śluzówki oraz wykrztuśnie - na drogi oddechowe. Susz można podawać w barze ziołowym lub dodawać do paszy - zapobiega biegunkom, poprawia apetyt oraz odporność na infekcje.
 
aktualizacja 01/03/2023
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
Towar na zmówienie
Czas oczekiwania 7 - 14 dni.
60,00
Cena za 1 kg: 20 zł
Powiadomienie o dostępności: Bar ziołowy - Babka Lancetowata 3kg

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie