AgroVital HOOF MULTI - 14 kg

Kompletna mieszanka paszowa na bazie produktów bogatych w węglowodany strukturalne, bez udziału ziarna jęczmienia i melasy. Stanowi doskonałe uzupełnienie dawek na bazie siana i owsa.

Opis produktu

AgroVital HOOF MULTI:
Kompletna mieszanka paszowa na bazie produktów bogatych w węglowodany strukturalne, bez udziału ziarna jęczmienia i melasy. Stanowi doskonałe uzupełnienie dawek na bazie siana i owsa.

AgroVital Hoof MULTI została wzbogacona mieszanką ziołową poprawiającą kondycję i wydolność organizmu. Wspomaga przemianę materii, funkcje organów wewnętrznych i oczyszczanie organizmu. Pomaga utrzymać prawidłowy stan kopyt, skóry i okrywy włosowej. Zawiera buforujący wapń z alg morskich oraz czysty β-glukan ze ścian komórkowych drożdży, odżywiający florę jelit. Polecana dla koni sportowych w intensywnym treningu, użytkowanych rekreacyjnie, a także dla koni w słabej kondycji oraz seniorów.

Sposób stosowania: mieszanka paszowa przeznaczona dla koni wierzchowych i hodowlanych. Paszę AgroVital Hoof Multi należy wprowadzać stopniowo, mieszając z paszą wcześniej stosowaną. Można podawać jako jedyną paszę treściwą, dawka dobowa wynosi 200 - 800 g/100 kg masy konia lub po wymieszaniu z sieczką lub owsem. Dawkę ustala się osobno dla każdego konia - w zależności od wykonywanej pracy (lekka, średnia, ciężka), stanu fizjologicznego oraz indywidualnego zapotrzebowania. Zaleca się karmić konie małymi porcjami paszy treściwej (2 - 5 razy na dobę) oraz zapewnić stały dostęp do pasz objętościowych w ilości min. 1-1,5% masy ciała konia.

Skład: susz z lucerny, nasiona słonecznika, susz jabłkowy, łuska gryczana i sojowa, pszenmix, makuchy z nasion roślin oleistych (z lnianki, lnu, ostropestu i czarnuszki), susz z marchwi, owies mikronizowany, bez czarny, porzeczka, wysłodki buraczane, sieczka z traw i ziół (mięta, rumianek, pokrzywa, tymianek i oregano), olej roślinny, wapń z alg morskich, tlenek magnezu, chlorek sodu, żywe kultury drożdży S.cerevisiae, mieszanka mineralno-witamiowa

Składniki analityczne:
Białko ogólne 14,70%
Białko og. strawne 11,25%
Skrobia 5,60%
Cukier 5,10%
Oleje/tłuszcz surowy6,00%
Energia strawna 11,10 MJ
Włókno surowe 17,36%
Popiół surowy 6,73%
Lizyna 0,66%
Metionina+cysteina 0,52%
Wapń 1,18%
Fosfor 0,67%
Sód 0,75%
Magnez 0,41%

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, produkt wrażliwy na zawilgocenie.
Termin minimalnej przydatności: 4 miesiące od daty produkcji.
 
aktualizacja 29/06/2203
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
Towar na zmówienie
Czas oczekiwania 7 - 14 dni.
58,10
Cena za 1 kg: 4,15 zł
Powiadomienie o dostępności: AgroVital HOOF MULTI - 14 kg

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie