AgroVital ALERGIA - 14kg

Kompletna mieszanka paszowa w formie musli, bez udziału zbóż, soi, lucerny, drożdży i melasy

FrakcjaMusli

Opis produktu

AgroVital ALERGIA:
Kompletna mieszanka paszowa w formie musli, bez udziału zbóż, soi, lucerny, drożdży  i melasy. Stanowi doskonałe uzupełnienie dawek na bazie siana i owsa.

Sposób stosowania:
Mieszanka paszowa przeznaczona dla koni wierzchowych i hodowlanych. Paszę AgroVital należy wprowadzać stopniowo. Można podawać jako jedyną paszę treściwą, dawka dobowa wynosi 100 - 600 g/100 kg masy konia lub po wymieszaniu z wysłodkami lub owsem. Dawkę ustala się osobno dla każdego konia - w zależności od wykonywanej pracy (lekka, średnia, ciężka), stanu fizjologicznego oraz indywidualnego zapotrzebowania. Zaleca się karmić konie małymi porcjami paszy treściwej (2 - 5 razy na dobę) oraz zapewnić stały dostęp do pasz objętościowych w ilości min. 1-1,5% masy ciała konia.

Skład: nasiona słonecznika, makuch lniany, śruta słonecznikowa, otręby ryżowe, susz jabłkowy, makuch z czarnuszki, łuska gryczana, sieczka z traw i ziół: rumianek, krwawnik, pokrzywa; suszony korzeń pietruszki, olej roślinny, wapń z alg morskich, mieszanka mineralno-witamiowa

Składniki analityczne:
Białko ogólne 17,70%
Białko og. strawne 14,0%
Skrobia 2,40%
Cukier 4,65%
Oleje/tłuszcz surowy 9,00%
Energia strawna 11,60 MJ
Włókno surowe 15,16%
Popiół surowy 9,3%
Lizyna 0,7%
Metionina+cysteina 0,67%
Wapń 1,4%
Fosfor 0,73%
Sód 0,5%
Magnez 0,43%

Warunki przechowywania: przechowywać w suchym miejscu, produkt wrażliwy na zawilgocenie.
Termin minimalnej przydatności: 4 miesiące od daty produkcji.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwniom, oferujemy możliwość przygotowania mieszanki paszowej uwzględniającej indywidualne potrzeby koni. Jeśli w ofercie pasz AgroVital nie ma odpowieniej mieszanki dla Twojego konia, skontaktuj się z nami - razem ustalimy optymalny skład.
 
aktualizacja 13/06/2023
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.
Towar na zmówienie
Czas oczekiwania 7 - 14 dni.
62,30
Cena za 1 kg: 4,45 zł
Powiadomienie o dostępności: AgroVital ALERGIA - 14kg

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie