Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
Marki
Ostatnio oglądane produkty
O sklepie

W naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszą firmą, bądź uzyskaniem dodatkowych informacji nt. pasz oraz żywienia zwierząt prosimy o kontakt: 

Gwarantujemy odpowiedź na każde zapytanie, bądź skierowaną do nas ofertę.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga Wytwórni Pasz Agrokompleks

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1) administratorem danych osobowych jest AGROKOMPLEKS Sp. J. A.M.P WIŚNIEWSCY   

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - l.kulik@elektrokomplex.pl

3) dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zamówienia - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

4) odbiorcami  danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji zamówienia

5) dane osobowe przechowywane będą przez okres 5 lat

6) istnieje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji zamówienia