Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
Marki
Ostatnio oglądane produkty
Dostawa towaru

Wszystkie wysyłane przez nas towary są w pełni ubezpieczone. Status przesyłki można śledzić bezpośrednio na stronie przewoźnika po wpisaniu numeru Listu Przewozowego przesyłki. Wszystkie niezbędne informacje otrzymają Państwo w mailu potwierdzającym wysyłkę zamówienia.

Sprawdz drogę swojej paczki na: http://emonitoring.poczta-polska.pl/

Nasz dział logistyki pracuje od poniedziałku do piątku. Dlatego też produkty potwierdzone pomiędzy godziną 10.00 w piątek, a 8.00 w poniedziałek są wysyłane w poniedziałek. W innych przypadkach realizacja zamówienia następuje niezwłocznie po potwierdzeniu przez konsultanta złożonego przez Zamawiającego zamówienia.
 
Przesyłki nadajemy w poniedziałki i środy
 
Od złożenia zamówienia do dostarczenia przesyłki mija zazwyczaj od 2 do 4 dni (w przypadku miejscowości poniżej 50000 mieszkańców czas ten może ulec wydłużeniu). Zamówienia realizjemy w kolejności ich złożenia dlatego w przypadku ich dużej ilości czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia może się wydłużyć. Kurier dostarcza przesyłkę w godzinach 9:00-18:00, w większych miastach istnieje możliwość dostawy do godziny 19:00.

Jeżeli życzą sobie Państwo kontaktu z kurierem przed jego przyjazdem, proszę podać taką informację operatorowi 
www.agrokompleks24.com przy telefonicznym potwierdzaniu zamówienia. W przypadku gdy po przyjeździe Kurier nie zastanie nikogo w domu - pozostawi awizo z dokładną informacją gdzie i kiedy można przesyłkę odebrać lub nieodpłatnie zamówić dostawę. Awizowane przesyłki należy odebrać w ciągu 3 dni - jeżeli odbiór nie zostanie dokonany w tym czasie - towar wróci z powrotem do magazynu www.agrokompleks24.com. Jeżeli paczka ważny ponad 30 kg Kurier nie wnosi jej do domu, poproszony - zwykle pomaga (nie należy to jednak do jego obowiązków). Dlatego warto poprosić rodzinę lub znajomych na wypadek gdyby kurier nie mógł pomóc przy wniesieniu.